אודות

נעים להכיר

רחלי קשת

נטורופתית N.D מוסמכת, הרבליסטית קלינית CL.H, חברה באיגוד ההרבליסטים הקליניים של ישראל.

מאבחנת ומטפלת בתזונה בשיטת TEF רפואה מסורתית וצמחי מרפא בהתאמה אישית.

ארומתרפיסטית מסורתית ורוקחת טבעית, בעלת קליניקה פרטית וסטודיו לרוקחות טבעית בהרי ירושלים.

שמחה לצעוד איתך את הדרך להחלמה בעזרת תזונה מרפאה, שיפור ושינוי אורחות חיים, אימוץ הרגלים חדשים ושחרור דפוסים ישנים. בהתבוננות בהירה לעבר האופק, אושיט לך יד.

רחלי קשת

למעלה מ- 15 שנים שאני עוסקת ברפואה טבעית הוליסטית, במסגרתן עזרתי למאות אנשים בריפוי והחלמה ובאימוץ אורחות חיים המיטיבים עם בריאותם, תוך ליווי צמוד ועקבי והענקת תחושת בטחון ותמיכה.

מניסיוני המקצועי:

אם את חווה חוסר איזון פיזי ו/או נפשי, אני מזמינה אותך להיפגש איתי לעשות שינוי ולהטיב את הרגשתך ואת בריאותך. אתאים לך תכנית טיפולית אישית על מנת לעזור לך להתפתח, לצמוח, להתעצם ולהיות במיטבך.

איך הכל התחיל?

המשחה הראשונה שרקחתי במטבח הכפרי שלנו במושב היה לפני 18 שנה, כאשר הייתי אמא לשתי ילדות קטנות וחיפשתי מתכון לעזרה ראשונה. המשחה נרקחה בעקבות כוויה שקיבלתי בזמן הכנת אוכל טעים ומזין למשפחתי. טיפלתי בכוויה במשחה שרקחתי במשך כמה ימים, הכוויה החלימה והעור השתקם.

הרבה לפני אותו מקרה, התחלתי לחקור אודות צמחי מרפא, שמנים אתריים וחומרי גלם מעניינים נוספים, ונרשמתי ללימודים בתזונה ונטורופתיה במכללת רידמן. מאז ומעולם אהבתי צמחי מרפא ועצים יפים, את הפריחה באביב והשלכת בסתיו, יופי תמיד משך אותי ותכונות המרפא והרפואות שבצמחים סיקרנו אותי.

את האהבה לצמחים קיבלתי כנראה מהסבתות שלי ומאמא שלי שליקטו ובישלו והשתמשו למרפא בצמחים, על פי עונות השנה, האכילו וריפאו את כל בני המשפחה. החוביזה, הגדילן, החרשוף (ארטישוק), הלוף ועוד המון צמחים טובים.

לאט לאט החל המטבח שבביתי לאחסן עשרות בקבוקים, צנצנות, צרורות של צמחי מרפא והמון מרקחות ביתיות. התחלתי לצבור ידע, ניסיון ובכל בית שגרנו בו בנינו חדר מלאכה שהכיל את המרקחות, החומרים והידע.

ב- 2011 הקמתי את עשב מרפא נטורופתיה ורוקחות טבעית. מאז אני רוקחת בבית מלאכה שבביתי, מארחת לסדנאות וקורסים, מוכרת את המוצרים הטבעיים הנרקחים מידי שבוע באהבה ובעבודת יד אישית בסטודיו שלי.

אהבתי לליקוט צמחי מרפא בהרי ירושלים ובארץ היפה שלנו תמיד מעוררת בי השראה ותדהמה על יופיו של הטבע ועל כך שהריפוי נמצא בכל מקום, יצירת מופת של הבורא המרפא.

המוצרים שלי הם 100% טבעיים ואורגניים. אני רוקחת את כל שמני התשרית שמהם אני מפיקה משחות מרפא, קרמים, מסכות הזנה, סרומים, סבונים ועוד. חשוב לי להשתמש בחומרי גלם משובחים וטהורים כגון שמנים אתריים אורגניים ומיוחדים מאוד, שלצורך הפקתם משתמשים בצמחי מרפא מכל העולם.

אני אוהבת להשתמש בריחות עדינים במוצרים שלי, כדי שהחוויה תהיה נעימה ומרפאת ומאמינה שבכל מוצר ומוצר ניתן להשיג ריפויי. זאת הסיבה שהשם “מרפא” מופיע על כל המוצרים, ומכאן נולד השם ‘עשב מרפא’.

מקווה שתהנו מהמוצרים ותגלו בהם ריפויי, יופי והזנה.
שלכם באהבה רחלי ♥

עשב מרפא
נטורופתיה ורוקחות טבעית

לתחזק את הגוף באהבה

דילוג לתוכן